Spotkania z naturą: zielarstwo, joga, qigong i tai chi w Ustroniu

W dniu 27.06.2015 r. na rynku w Ustroniu odbyło się uroczyste rozpoczęcie wakacji.

To inauguracja akcji (trwającej przez całe Wakacje), podczas której, promować będziemy odpoczywanie i relaks w różnych jego formach.
A w SOBOTĘ 27 czerwca – na Rynku w Ustroniu odbyły się:

1. Na scenie – atrakcje
od godz. 10:00: muzyka, salsa; bachata fit, zumba, animacje dla dzieci, pilates flow,  od godz.  13.00 – joga,  gigong, tai chi oraz od godz. 14.15  –  warsztaty, zielarskie/spotkanie z naturą,
koncert zespołu NIEGRZECZNI – 15:00

2. Pod sceną – stoiska od 10:00
3. W Parku – zabawa

od 17:00
– coś do picia,
– coś do jedzenie,
– coś do siedzenia,
– coś do leżenia,

+ dobra muzyka i wyjątkowy klimat.
…i wiele, wiele innych ATRAKCJI, KONKURSÓW I NIESPODZIANEK…
Wszystkiemu towarzyszył będzie hymn: “Chcemy jechać na wakacje” w wykonaniu zespołu NIEGRZECZNI:

W lipcu i sierpniu odbędą się również zajęcia w Hotelu Muflon w ramach programu: Spotkania z naturą: zielarstwo, joga, gigong i tai chi w Ustroniu. ćwiczenia tai chi qigong godz. 10.00 oraz wycieczki zielarskie i wykłady.

Jest to wakacyjna oferta wypoczynku połączona z ćwiczeniami qigong, tai chi i wycieczkami przyrodniczo-zielarskimi. Spotkania z naturą: zielarstwo, joga, gigong i tai chi w Ustroniu będą organizowane przez cały rok. Program zajęć będzie dostosowywany do sezonu.

Przewidywane są zarówno wykłady i wycieczki zielarskie oraz dyskusje przy grilu.

Wycieczka przyrodnicza z elementami zielarstwa:

Wycieczka połączona z nauką rozpoznawania gatunków roślin leczniczych. Nauka ta umożliwi zebranie roślin na swojej produkcji herbatki ziołowe. Należy przygotować się na dłuższy spacer, zapewnić sobie wygodne obuwie sportowe i dostosowany do pogody strój. Zbiór roślin można dokonywać przy bezdeszczowej pogodzie. Należy zabrać ze sobą płócienną siatkę na zioła.

Ćwiczenia qigong i tai chi:

Ćwiczenia zaczerpnięte z tradycji gimnastyki chińskiej, przeznaczone dla osób w każdym wieku oraz nie mających wcześniejszego przygotowania ruchowego. Prowadzone są z uwzględnieniem indywidualnych możliwości ruchowych. Ćwiczenia mają działanie rozluźniające wszystkie partie mięśniowe. Jednocześnie usprawniają aparat ruchowy i poprawiają ruchomość stawów nie powodując niebezpieczeństwa kontuzji. Ćwiczenia te koordynują pracę wszystkich układów fizjologicznych poprzez wpływ na gospodarkę hormonalną.
Do ćwiczeń potrzebny jest luźny wygodny strój sportowy oraz miękkie sportowe obuwie. Najlepiej na ćwiczenia przeznaczyć godziny przed śniadaniem lub przed kolacją.

Spotkania z naturą: zielarstwo, joga, gigong i tai chi w Ustroniu organizuje Hotel Muflon w Ustroniu – Zawodzie Górne, ul. Sanatoryjna 32

spotkanie-z-natura-a4poziom (1)

Nie wiesz co wybrać?

Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

 

Dolegliwości: , , ,

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Aktualności > Spotkania z naturą: zielarstwo, joga, qigong i tai chi w Ustroniu

Przeczytaj poprzedni wpis:
spotkanie-z-natura-a4poziom (1)
Warsztaty zielarskie, qigong i tai chi w Ustroniu

Wakacyjna oferta wypoczynku połączona z ćwiczeniami qigong, tai chi i wycieczką przyrodniczo-zielarską. Warsztaty zielarskie, qigong i tai chi w Ustroniu będą...

Zamknij