ZAPRASZAMY na zajęcia z tai chi i qigong do Katowic. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek. Tai chi i qigong  Katowice to zajęcia prowadzone dla osób początkujących i systematycznie ćwiczących.  Można się również umówić na zajęcia indywidualne. Zajęcia odbywają się w Katowicach na Sali Baletowej w Katowice Miasto Ogrodów, Pl. Sejmu Śląskiego 2. W poniedziałki zajęcia tai chi dla grupy zaawansowanej, formy ręczne oraz z bronią, kulą i pchające dłonie o godz. 17.00 – 18.00, qigong o godz. 18.00 – 19.00. Zajęcia z podstaw tai chi o godz. 19.00 – 20.00.

Tai chi qigong to tradycyjna gimnastyka chińska dla każdego niezależnie od doświadczenia ruchowego, stanu zdrowia i kondycji fizycznej. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia rekomendowane dla celów profilaktyki zdrowotnej, rehabilitacji.

Miejsce zajęć:

Katowice Miasto Ogrodów, Sala Baletowa, Pl. Sejmu Śląskiego 2.

Tai chi i qigong Katowice to tradycyjna gimnastyka chińska polecana dla osób w każdym wieku. Jest to zestaw łagodnie wykonywanych ćwiczeń relaksujących ciało oraz odblokowujących przepływ energii w kanałach energetycznych.

Tai chi to sztuka walki oparta o zasady starochińskiej gimnastyki zdrowotnej. Ustawienie ciała gwarantujące stabilność i elastyczność powodują, że tai chi korzystnie wpływa na korektę postawy, a tym samym przynosi ulgę w przypadku bóli kręgosłupa. Tai chi poprawia także kondycję fizyczną.

[contentblock id=22 img=html.png]

[contentblock id=21 img=html.png]

Zajęcia, zgrupowania i obozy sportowe odbywają się normalnie. Więcej informacji tutaj.

    Tematyka: akupunkturazielarstwojogatai chijoga oczuqigongnarciarstwobhpaudyt energetycznyinne

    Miejsce: CieszynUstrońKatowiceChorzówWisłaBielsko-Białaon-lineinne