ZAPRASZAMY na zajęcia z tai chi i qigong w Katowicach. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek i środę. Tai chi i qigong  w Katowicach to zajęcia prowadzone dla osób początkujących i systematycznie ćwiczących.  Można się również umówić na zajęcia indywidualne. Zajęcia odbywają się w Katowicach na sali przy ul. Anioła 2 w Nowy Paradygmat. W poniedziałki i środy zajęcia qigong o godz. 16.00. Zajęcia tai chi o godz. 17.00.

Tai chi qigong to tradycyjna gimnastyka chińska dla każdego niezależnie od doświadczenia ruchowego, stanu zdrowia i kondycji fizycznej. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia rekomendowane dla celów profilaktyki zdrowotnej, rehabilitacji.

Miejsce zajęć:

Nowy Paradygmat, ul. Anioła 2.

Tai chi i qigong w Katowicach to tradycyjna gimnastyka chińska polecana dla osób w każdym wieku. Jest to zestaw łagodnie wykonywanych ćwiczeń relaksujących ciało oraz odblokowujących przepływ energii w kanałach energetycznych.

Tai chi to sztuka walki oparta o zasady starochińskiej gimnastyki zdrowotnej. Ustawienie ciała gwarantujące stabilność i elastyczność powodują, że tai chi korzystnie wpływa na korektę postawy, a tym samym przynosi ulgę w przypadku bóli kręgosłupa. Tai chi poprawia także kondycję fizyczną.

Nie wiesz co wybrać?

Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zajęcia z tai chi i qigong oraz jogi w Cieszynie to zestaw ćwiczeń odblokowujących napięcia w ciele. Ćwiczenia te nie tylko poprawiają kondycję fizyczną, także wzmacniają kości i ścięgna i poprawiają ruchomość w stawach
Tai chi i qigong w Cieszynie

Zajęcia w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym,w Cieszynie, ul. Błogocka 24, w piątki. Zajęcia z tai chi i qigong godz. 15.30-16.30. Zajęcia...

Zamknij