Zajęcia, zgrupowania i obozy sportowe odbywają się normalnie. Więcej informacji tutaj.

ZAPRASZAMY na zajęcia z tai chi i qigong do Katowic. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek. Tai chi i qigong  Katowice to zajęcia prowadzone dla osób początkujących i systematycznie ćwiczących.  Można się również umówić na zajęcia indywidualne. Zajęcia odbywają się w Katowicach na Sali Baletowej w Katowice Miasto Ogrodów, Pl. Sejmu Śląskiego 2. W poniedziałki zajęcia tai chi dla grupy zaawansowanej, formy ręczne oraz z bronią, kulą i pchające dłonie o godz. 17.00, qi gong o godz. 18.00. Zajęcia z podstaw tai chi o godz. 19.00.

Tai chi qigong to tradycyjna gimnastyka chińska dla każdego niezależnie od doświadczenia ruchowego, stanu zdrowia i kondycji fizycznej. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia rekomendowane dla celów profilaktyki zdrowotnej, rehabilitacji.

Miejsce zajęć:

Katowice Miasto Ogrodów, Sala Baletowa, Pl. Sejmu Śląskiego 2.

Tai chi i qigong Katowice to tradycyjna gimnastyka chińska polecana dla osób w każdym wieku. Jest to zestaw łagodnie wykonywanych ćwiczeń relaksujących ciało oraz odblokowujących przepływ energii w kanałach energetycznych.

Tai chi to sztuka walki oparta o zasady starochińskiej gimnastyki zdrowotnej. Ustawienie ciała gwarantujące stabilność i elastyczność powodują, że tai chi korzystnie wpływa na korektę postawy, a tym samym przynosi ulgę w przypadku bóli kręgosłupa. Tai chi poprawia także kondycję fizyczną.

Nie wiesz co wybrać?

Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

  Więcej informacji telefonicznieZadzwoń teraz, dopytaj, poznaj terminy i miejsca oraz umów wizytę.
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Joga w Siewierzu to ładowanie akumulatorów, rehabilitacja oraz dbałość o zdrowie i kondycję fizyczną oraz spokojny, klarowny umysł.
  Joga Siewierz

  Zajęcia jogi w Siewierzu o godz. 17.30 w Sali Lustrzanej. Zajęcia organizuje Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu.

  Zamknij