ZAPRASZAMY  na zajęcia z tai chi qigong do Ustronia. Aktualnie zajęcia odbywają się w dwóch grupach. Tai chi qigong Ustroń to zajęcia prowadzone dla osób początkujących. Zajęcia odbywają się w każdy piątek, w godzinach porannych i wieczornych.

Tai chi qigong to tradycyjna gimnastyka chińska dla każdego niezależnie od doświadczenia ruchowego, stanu zdrowia i kondycji fizycznej. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia rekomendowane dla celów profilaktyki zdrowotnej, rehabilitacji.

Miejsca zajęć:

Piątek godz. 19.00 – 20.00 – Sanatorium Uzdrowiskowe Malwa, ul. Szpitalna 45 – zajęcia o charakterze sportowym, z uwagi na dobre wyposażenie sali.

Piątek godz. 8.30 – 9.30 – MDK Prażakówka, ul. Daszyńskiego 28, Sala Baletowa.

Zobacz relację z zajęć. Link do aktualności sportowych w TVP3 z 4 sierpnia 2020 o godz. 18.50 trzeba przewinąć od początku programu do 7:30.

Zajęcia dla seniorów Tai Chi i Qigong w Chorzowie

Iwona Korlacka prowadzi zajęcia dla seniorów Tai-Chi i Qigong w Chorzowie

Aktualności sportowe TVP3: zajęcia dla seniorów Tai Chi i Qigong

Oto link do filmu: https://katowice.tvp.pl/49262969/aktualnosci-sportowe-4082020-godz-1850?fbclid=IwAR3TXhNJ2Y7srSAKSb_ezgkxFsRu42osMsW1F9bYfvyn2a_nTy7aak68oVI

Tai chi qigong Ustroń to tradycyjna gimnastyka chińska polecana dla osób w każdym wieku. Jest to zestaw łagodnie wykonywanych ćwiczeń relaksujących ciało oraz odblokowujących przepływ energii w kanałach energetycznych.

Tai chi to sztuka walki oparta o zasady starochińskiej gimnastyki zdrowotnej. Ustawienie ciała gwarantujące stabilność i elastyczność powodują, że tai chi korzystnie wpływa na korektę postawy, a tym samym przynosi ulgę w przypadku bóli kręgosłupa. Tai chi poprawia także kondycję fizyczną.

[contentblock id=22 img=html.png]

[contentblock id=21 img=html.png]

Zajęcia, zgrupowania i obozy sportowe odbywają się normalnie. Więcej informacji tutaj.

    Tematyka: akupunkturazielarstwojogatai chijoga oczuqigongnarciarstwobhpaudyt energetycznyinne

    Miejsce: CieszynUstrońKatowiceChorzówWisłaBielsko-Białaon-lineinne