Bezpłatny wykład z medycyny chińskiej i akupunktury odbędzie się w Katowicach.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych odpowiedzią na pytania, w jaki sposób działa akupunktura i jakie są główne założenia tej metody. Wykład z medycyny chińskiej i akupunktury dotyczyć będzie również innych systemów powiązanych w spójny system przywracający harmonię umysłu, ciała i ducha. Ćwiczenia qigong i tai chi oraz medycyna chińska, akupunktura i inne jeszcze metody to działanie majace na celu nie tylko profilaktykę zdrowotną, a także przywracanie harmonii, która przekłada się na styl codziennego życia.

Spotkanie odbędzie sie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Katowicach, 19 lutego o godz. 17.00, filia nr 30, ul. Rybnicka 11.

 

Nie wiesz co wybrać?

Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Kalendarz zielarski

Zapraszamy na systematycznie odbywające się zajęcia z zielarstwa  jako cykl systematycznych spotkań - Kalendarz zielarski. Miejsce spotkania - MDK "Południe" Katowice...

Zamknij