W długi weekend sierpniowy, w dniach 11-15 sierpnia 2017 r. (piątek-wrorek) zapraszamy Cię w góry Beskidu Śląskiego, gdzie organizujemy jedyne w swoim rodzaju warsztaty radzenia sobie ze stresem w Ustroniu. Wystarczy wziąć jeden dzień urlopu, aby cieszyć się 4 dniowym wypoczynkiem na górskich szlakach, połączonym z bogatym programem zajęć.
„Cognosce te ipsum”- poznaj samego siebie. Maksyma ta, wyryta była na frontonie świątyni Apollona w starożytnych Delfach. Mimo, iż wymyślili ją starożytni, jest nadal podstawowym „lekarstwem” na stres.

Jak ujeździć smoka, żeby nie być przez niego ujeżdżanym…

Warsztat radzenia sobie ze stresem w Ustroniu pomoże Ci w podążaniu za tą szlachetną maksymą starożytnych, czyli pomoże Ci skuteczniej ujeżdżać „smoka” stresu.
W czasie tych czterech dni skupimy się na dwóch ważnych procesach umożliwiających nam wpływ na poziom przeżywanego stresu sytuacyjnego i chronicznego:
I. Podróż w głąb siebie w poszukiwaniu nieodkrytych możliwości radzenia sobie ze stresem w stanie głębokiego relaksu;
II. Kontakt z innym człowiekiem i wykorzystanie prostych sposobów do obniżania poziomu stresu w kontakcie.

W trakcie warsztatu przewidziany jest wykład, dyskusje, praca w grupach, konsultacje indywidualne oraz nauka autosugestywnych metod obniżania poziomu stresu.

Termin warsztatów 11-15.08.2017 r. zaczynamy w piątek obiadem a kończymy we wtorek obiadem.
PROGRAM WARSZTATÓW obejmować będzie m.in.:

Ćwiczenia qigong to ćwiczenia zaczerpnięte z tradycji gimnastyki chińskiej, przeznaczone dla osób w każdym wieku oraz nie mających wcześniejszego przygotowania ruchowego. Prowadzone są z uwzględnieniem indywidualnych możliwości ruchowych. Ćwiczenia mają działanie rozluźniające wszystkie partie mięśniowe. Jednocześnie usprawniają aparat ruchowy i poprawiają ruchomość stawów nie powodując niebezpieczeństwa kontuzji..

Joga Oczu to kompleksowa metoda pozwalająca uzyskać poprawę widzenia przy zmęczeniu, wadach wzroku oraz chorobach oczu. Szczególnie przydatna dla osób pracujących przy komputerze.

Wykłady z zielarstwa oraz wycieczka przyrodnicza połączona z nauką rozpoznawania gatunków roślin leczniczych. Nauka ta umożliwi Ci zebranie roślin na swój użytek do produkcji herbatki ziołowej.

A oprócz tego w programie górskie wycieczki, ognisko na dzikiej polanie ćwiczenia oddechowe i wiele innych atrakcji.
Część zajęć będzie się odbywała w plenerze, na górskich polanach.

Nie wiesz co wybrać?

Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Tai chi qigong w Klubie Wysokogórskim w Katowicach

ZAPRASZAMY na zajęcia z tai chi  qigong do Klubu Wysokogórskiego w Katowicach, ul. 3 Maja 11. Tai chi qigong w Klubie...

Zamknij