Zajęcia, zgrupowania i obozy sportowe odbywają się normalnie. Więcej informacji tutaj.

ZAPRASZAMY na zajęcia z tai chi do Siewierza.

Tai chi qi gong Siewierz  to zajęcia w piątki prowadzone dla osób początkujących i systematycznie ćwiczących. Zajęcia tai chi qi gong odbywać się będą w każdy wtorek o godz. 18.45.

Tai chi qi gong to tradycyjna chińska sztuka walki dla każdego niezależnie od doświadczenia ruchowego, stanu zdrowia i kondycji fizycznej. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia rekomendowane dla celów profilaktyki zdrowotnej, rehabilitacji, po zabiegach kardiologicznych. Zajęcia dla regeneracji siły życiowej i poprawy samopoczucia.

Miejsce i organizacja zajęć:

Miejsko-Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Siewierzu, Sala Lustrzana, ul. Słowackiego 2a.

Opłaty za zajęcia przyjmuje organizator. Wpłaty można dokonywać przelewem na rachunek organizatora: 17 8441 0001 0000 0000 0231 0001

Tai chi qi gong Siewierz to tradycyjna gimnastyka chińska i ćwiczenia energetyzujące całe ciało polecana dla osób w każdym wieku. Jest to zestaw łagodnie wykonywanych ćwiczeń relaksujących ciało oraz odblokowujących przepływ energii w kanałach energetycznych.

Tai chi to sztuka walki oparta o zasady starochińskiej gimnastyki zdrowotnej. Ustawienie ciała gwarantujące stabilność i elastyczność powodują, że tai chi korzystnie wpływa na korektę postawy, a tym samym przynosi ulgę w przypadku bóli kręgosłupa. Tai chi poprawia także kondycję fizyczną.

Nie wiesz co wybrać?

Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

    Tematyka:
    akupunkturazielarstwojogatai chijoga oczuqigongnarciarstwobhpaudyt energetycznyinne

    Miejsce:
    CieszynUstrońKatowiceChorzówWisłaBielsko-Białaon-lineinne

    Więcej informacji telefonicznieZadzwoń teraz, dopytaj, poznaj terminy i miejsca oraz umów wizytę.