Zajęcia, zgrupowania i obozy sportowe odbywają się normalnie. Więcej informacji tutaj.

ZAPRASZAMY na zajęcia z tai chi i qigong do Ustronia. Po umówieniu zajęcia z bronią.

Tai chi i qigong w plenerze w Ustroniu to zajęcia, które odbywają się w przypadku stabilnej pogody. Zajęcia odbywają się po umówieniu terminu. Zapraszam całe rodziny z dziećmi. Dla dzieci – niespodzianki. Zajęcia przeznaczone są dla osób początkujących i systematycznie ćwiczących. Inne terminy po uzgodnieniu.

Tai chi to tradycyjna chińska sztuka walki dla każdego niezależnie od doświadczenia ruchowego, stanu zdrowia i kondycji fizycznej. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia rekomendowane dla celów profilaktyki zdrowotnej, rehabilitacji, po zabiegach kardiologicznych. Zajęcia dla regeneracji siły życiowej i poprawy samopoczucia.

Miejsce zajęć:

Ustroń Polana, rejon ul. Wczasowej, zagajnik brzozowy nad Wisłą przy moście dla pieszych.

Ustroń Źródło Karola – miejsce spotkania, po zgłoszeniu udziału.

Tai chi i qigong w plenerze w Ustroniu to tradycyjna gimnastyka chińska polecana dla osób w każdym wieku. Jest to zestaw łagodnie wykonywanych ćwiczeń relaksujących ciało oraz odblokowujących przepływ energii w kanałach energetycznych.

Tai chi to sztuka walki oparta o zasady starochińskiej gimnastyki zdrowotnej. Ustawienie ciała gwarantujące stabilność i elastyczność powodują, że tai chi korzystnie wpływa na korektę postawy, a tym samym przynosi ulgę w przypadku bóli kręgosłupa. Tai chi poprawia także kondycję fizyczną.

Nie wiesz co wybrać?

Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

    Tematyka:
    akupunkturazielarstwojogatai chijoga oczuqigongnarciarstwobhpaudyt energetycznyinne

    Miejsce:
    CieszynUstrońKatowiceChorzówWisłaBielsko-Białaon-lineinne

    Więcej informacji telefonicznieZadzwoń teraz, dopytaj, poznaj terminy i miejsca oraz umów wizytę.