Zajęcia, zgrupowania i obozy sportowe odbywają się normalnie. Więcej informacji tutaj.

ZAPRASZAMY na zajęcia z tai chi i qigong do Katowic do Parku Kościuszki w rejonie przystanku Kościuszki Basen, powyżej Restauracji Patio Park (dawne Zielone Oczko).

Tai chi i qigong w plenerze w Katowicach to zajęcia, które odbywają się systematycznie, niezależnie od pogody. Zajęcia przeznaczone są dla osób początkujących i systematycznie ćwiczących. Od września zajęcia będą przeniesione do Katowice Miasto Ogrodów Pl. Sejmu Śląskiego 2 – sala Baletowa.

Tai chi to tradycyjna chińska sztuka walki dla każdego niezależnie od doświadczenia ruchowego, stanu zdrowia i kondycji fizycznej. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia rekomendowane dla celów profilaktyki zdrowotnej, rehabilitacji, po zabiegach kardiologicznych. Zajęcia dla regeneracji siły życiowej i poprawy samopoczucia.

Miejsce zajęć:

Katowice, Park Kościuszki – rejon przystanku Kościuszki Basen, powyżej Restauracji Patio Park (dawne Zielone Oczko). W przypadku deszczu jest obszar zadaszony.

Tai chi i qigong w plenerze w Katowicach to tradycyjna gimnastyka chińska polecana dla osób w każdym wieku. Jest to zestaw łagodnie wykonywanych ćwiczeń relaksujących ciało oraz odblokowujących przepływ energii w kanałach energetycznych.

Tai chi to sztuka walki oparta o zasady starochińskiej gimnastyki zdrowotnej.Ustawienie ciała gwarantujące stabilność i elastyczność powodują, że tai chi korzystnie wpływa na korektę postawy, a tym samym przynosi ulgę w przypadku bóli kręgosłupa. Tai chi poprawia także kondycję fizyczną.

Nie wiesz co wybrać?

Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

    Tematyka:
    akupunkturazielarstwojogatai chijoga oczuqigongnarciarstwobhpaudyt energetycznyinne

    Miejsce:
    CieszynUstrońKatowiceChorzówWisłaBielsko-Białaon-lineinne

    Więcej informacji telefonicznieZadzwoń teraz, dopytaj, poznaj terminy i miejsca oraz umów wizytę.