Zajęcia, zgrupowania i obozy sportowe odbywają się normalnie. Więcej informacji tutaj.

ZAPRASZAMY na zajęcia z tai chi i qigong do Cieszyna.

Tai chi i qigong Cieszyn  to zajęcia w piątki prowadzone dla osób początkujących i systematycznie ćwiczących. Zajęcia tai chi o godz. 17.45 i zajęcia qi gong odbywać się będą od godz. 19.00.

Tai chi to tradycyjna chińska sztuka walki dla każdego niezależnie od doświadczenia ruchowego, stanu zdrowia i kondycji fizycznej. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia rekomendowane dla celów profilaktyki zdrowotnej, rehabilitacji, po zabiegach kardiologicznych. Zajęcia dla regeneracji siły życiowej i poprawy samopoczucia.

Miejsce zajęć:

Cieszyński Ośrodek Kultury Dom Narodowy, Cieszyn, ul. Rynek 12.

Tai chi i qigong Cieszyn to tradycyjna gimnastyka chińska i ćwiczenia energetyzujące całe ciało polecana dla osób w każdym wieku. Jest to zestaw łagodnie wykonywanych ćwiczeń relaksujących ciało oraz odblokowujących przepływ energii w kanałach energetycznych.

Tai chi to sztuka walki oparta o zasady starochińskiej gimnastyki zdrowotnej. Ustawienie ciała gwarantujące stabilność i elastyczność powodują, że tai chi korzystnie wpływa na korektę postawy, a tym samym przynosi ulgę w przypadku bóli kręgosłupa. Tai chi poprawia także kondycję fizyczną.

Nie wiesz co wybrać?

Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

  Więcej informacji telefonicznieZadzwoń teraz, dopytaj, poznaj terminy i miejsca oraz umów wizytę.
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Joga w Siewierzu to ładowanie akumulatorów, rehabilitacja oraz dbałość o zdrowie i kondycję fizyczną oraz spokojny, klarowny umysł.
  Joga Siewierz

  Zajęcia jogi w Siewierzu wznowione po wakacjach. Pierwsze zajęcia już 7 września 2021 r. o godz. 17.30 w Sali Lustrzanej....

  Zamknij