Zajęcia, zgrupowania i obozy sportowe odbywają się normalnie. Więcej informacji tutaj.

ZAPRASZAMY na zajęcia z tai chi i qigong do Ustronia. Zajęcia odbywają się w każdy czwartek. Tai chi i qigong  Ustroń to zajęcia prowadzone dla osób początkujących i systematycznie ćwiczących.  Można się również umówić na zajęcia indywidualne. Zajęcia odbywają się w Ustroniu na sali przy ul. Daszyńskiego 28, w Miejskim Domu Kultury “Prażakówka”. W czwartki zajęcia tai chi o godz. 18.30, zajęcia qigong o godz. 19.30.

Tai chi qigong to tradycyjna gimnastyka chińska dla każdego niezależnie od doświadczenia ruchowego, stanu zdrowia i kondycji fizycznej. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia rekomendowane dla celów profilaktyki zdrowotnej, rehabilitacji.

Miejsce zajęć:

Miejski Dom Kultury “Prażakówka”, Ustroń, ul. Daszyńskiego 28.

Tai chi i qigong Ustroń to tradycyjna gimnastyka chińska polecana dla osób w każdym wieku. Jest to zestaw łagodnie wykonywanych ćwiczeń relaksujących ciało oraz odblokowujących przepływ energii w kanałach energetycznych.

Tai chi to sztuka walki oparta o zasady starochińskiej gimnastyki zdrowotnej. Ustawienie ciała gwarantujące stabilność i elastyczność powodują, że tai chi korzystnie wpływa na korektę postawy, a tym samym przynosi ulgę w przypadku bóli kręgosłupa. Tai chi poprawia także kondycję fizyczną.

Nie wiesz co wybrać?

Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Nowe zajęcia jogi w Cieszynie w Cieszyńskim Ośrodku Kultury Dom Narodowy. Zajęcia podnoszą odporność, poprawiają funkcjonowanie całego organizmu, poprawiają ruchomość w stawach, poprawiają kondycje, wzmacniają i harmonizują ciało i umysł
  Joga Ustroń

  W czwartki zajęcia jogi w Ustroniu, ul. Daszyńskiego 28, Miejski Dom Kultury "Prażakówka", o godz. 16.30. Zgłoszenia pod nr tel....

  Zamknij