ZAPRASZAMY na bezpłatne, plenerowe zajęcia  – tai chi  i qigong do Cieszyna – już 9 października 2020 r. o godz. 11.00.

Miejsce zajęć: Wzgórze Zamkowe w Cieszynie przy Wieży Piastowskiej.

Organizator: Cieszyński Ośrodek Kultury Dom Narodowy, Rynek 12.

Tai chi i qigong – chińskie ćwiczenia dla zdrowia i długowieczności w Cieszynie to wprowadzenie w tematykę zajęć dla osób początkujących i systematycznie ćwiczących, które systematycznie odbywają się w piątki, zajęcia z qigong w godz. 17.00-18.00, a z tai chi w godz. 18.00-19.00.

Tai chi to tradycyjna chińska sztuka walki dla każdego niezależnie od doświadczenia ruchowego, stanu zdrowia i kondycji fizycznej. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia rekomendowane dla celów profilaktyki zdrowotnej, rehabilitacji, po zabiegach kardiologicznych. Zajęcia dla regeneracji siły życiowej i poprawy samopoczucia.

Tai chi i qigong – chińskie ćwiczenia dla zdrowia i długowieczności w Cieszynie to tradycyjna gimnastyka chińska polecana dla osób w każdym wieku. Jest to zestaw łagodnie wykonywanych ćwiczeń relaksujących ciało oraz odblokowujących przepływ energii w kanałach energetycznych.

Tai chi to sztuka walki oparta o zasady starochińskiej gimnastyki zdrowotnej. Ustawienie ciała gwarantujące stabilność i elastyczność powodują, że tai chi korzystnie wpływa na korektę postawy, a tym samym przynosi ulgę w przypadku bóli kręgosłupa. Tai chi poprawia także kondycję fizyczną.

Nie wiesz co wybrać?

Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Zajęcia plenerowe na Wzgórzu Zamkowym w Cieszynie
tai chi i qigong
Przeczytaj poprzedni wpis:
Tai chi dla chorzowskich seniorów

Zajęcia w Katowice Miasto Ogrodów, Sala Baletowa, w poniedzziałki. Zajęcia z qigong godz. 15.30, zajęcia z tai chi godz. 16.30....

Zamknij