Zajęcia, zgrupowania i obozy sportowe odbywają się normalnie. Więcej informacji tutaj.

ZAPRASZAMY do Chorzowa na zajęcia z qigong. Zajęcia qigong mają charakter rehabilitacyjny. Qigong to zajęcia prowadzone dla osób początkujących w celu poprawy stanu zdrowia i kondycji fizycznej. Ćwiczenia mają również wpływ na stan psychiczny, wyciszają i uspokajają umysł. Zajęcia odbywają się w każdą środę. Organizatorem zajęć jest Holum Terapie Naturalne z siedzibą przy ul. Bolesława Chrobrego 18 w Chorzowie.

Qigong Chorzów to tradycyjna gimnastyka chińska dla każdego niezależnie od doświadczenia ruchowego, stanu zdrowia i kondycji fizycznej. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia rekomendowane dla celów profilaktyki zdrowotnej, rehabilitacji.

Miejsce zajęć:

Holum Terapie Naturalne, Chorzów, ul. Bolesława Chrobrego 18.

Aktualnie ćwiczymy w czterech grupach: w środy w godzinach 16.45 – 17.45 oraz 18.00 – 19.00.

Zajęcia w małych grupach. Udział w zajęciach wyłącznie po zgłoszeniu.

Qigong Chorzów to tradycyjna gimnastyka chińska polecana dla osób w każdym wieku. Jest to zestaw łagodnie wykonywanych ćwiczeń relaksujących ciało oraz odblokowujących przepływ energii w kanałach energetycznych.

Ustawienie ciała gwarantujące stabilność i elastyczność powodują, że qigong korzystnie wpływa na korektę postawy, a tym samym przynosi ulgę w przypadku bóli kręgosłupa. Qigong poprawia także kondycję fizyczną.

Nie wiesz co wybrać?

Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

  Więcej informacji telefonicznieZadzwoń teraz, dopytaj, poznaj terminy i miejsca oraz umów wizytę.
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Wycieczki zielarskie odbywają się systematycznie przez cały rok.
  Wycieczki zielarskie Ustroń

  Wycieczki zielarskie odbywają się przez cały rok, po umówieniu terminu zajęć i zgłoszeniu pod nr tel. 605726007. W miesiącu październiku...

  Zamknij