ZAPRASZAMY na zajęcia jogi w Katowicach. Zajęcia ruszają od listopada 2020 r. Joga w Katowicach to zajęcia prowadzone dla osób początkujących i systematycznie ćwiczących. Zajęcia odbywają się po wcześniejszym uzgodnieniu terminu, we wtorki o godz. 13.30, od poniedziałku do środy można zgłaszać propozycje nowych terminów. Po zebraniu grup mogą zostać uruchomione zajęcia w poniedziałki i środy o godz. 18.00 oraz we wtorki w późniejszych godzinach popołudniowych. Można się również umówić na zajęcia indywidualne. Zajęcia odbywać się będą w Katowicach na sali przy ul. Anioła 2 w Nowy Paradygmat.

Joga to tradycyjna gimnastyka dla każdego niezależnie od doświadczenia ruchowego, stanu zdrowia i kondycji fizycznej. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia rekomendowane dla celów profilaktyki zdrowotnej, rehabilitacji oraz w celu wyciszenia umysłu i harmonizowania organizmu, ciała i ducha.

Miejsce zajęć:

Nowy Paradygmat, ul. Anioła 2.

Joga w Katowicach to tradycyjna gimnastyka polecana dla osób w każdym wieku. Jest to zestaw łagodnie wykonywanych ćwiczeń relaksujących ciało oraz odblokowujących przepływ energii w kanałach energetycznych.

Joga oparta o zasady gimnastyki zdrowotnej o charakterze rehabilitacyjnym. Ustawienie ciała gwarantujące stabilność i elastyczność powodują, że joga korzystnie wpływa na korektę postawy, a tym samym przynosi ulgę w przypadku bóli kręgosłupa. Joga poprawia także kondycję fizyczną.

Nie wiesz co wybrać?

Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zajęcia tai chi i qigong w Katowicach to zajęcia harmonizujące przepływ energii w kanałach energetycznych. Poprawiają siły witalne i zakres ruchomości w stawach. Wpływają korzystnie na funkcjonowanie układu odpornościowego, wznacniają organizm i poprawiają kondycję fizyczną.
Tai chi i qigong w Katowicach

W poniedziałki i środy zajęcia qigong o godz. 16.00 i zajęcia tai chi o godz. 17.00 odbywają się w Nowy...

Zamknij