ZAPRASZAMY na zajęcia jogi do Cieszyna.

Joga w Cieszynie  to zajęcia w piątki prowadzone dla osób początkujących i systematycznie ćwiczących. Zajęcia jogi odbywać się będą w godz. 16.30-17.30.

Ćwiczenia przeznaczone są dla osób w różnym wieku i stopniu zaawansowania oraz sprawności ogólnej. Indywidualne zróżnicowanie stopnia zaawansowania oraz możliwości ruchowych będzie podstawą doboru właściwego wariantu ćwiczeń. Z uwagi na zróżnicowany poziom grupy część ćwiczeń prowadzona jest w podgrupach w zależności od potrzeb osób ćwiczących.

Ćwiczenia:

  • regenerują system immunologiczny,
  • likwidują stres,
  • poprawiają pamięć i koncentrację,
  • pomagają przy bezsenności,
  • pomagają przy schorzeniach psychosomatycznych, nerwicach, stanach depresyjnych,
  • usprawniają pracę wątroby, serca, śledziony, płuc i nerek.

Zajęcia przeznaczone dla osób: systematycznie ćwiczących oraz posiadających niewielkie doświadczenie z ćwiczeniami jogi.

Miejsce zajęć:

Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Cieszynie, ul. Błogocka 24.

Joga w Cieszynie to tradycyjna gimnastyka chińska i ćwiczenia energetyzujące całe ciało polecana dla osób w każdym wieku. Jest to zestaw łagodnie wykonywanych ćwiczeń relaksujących ciało oraz odblokowujących przepływ energii w kanałach energetycznych.

Do ćwiczeń potrzebny jest luźny wygodny strój, mata do jogi, pasek do jogi oraz dwie kostki do jogi.

Nie wiesz co wybrać?

Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowe zajęcia jogi w Cieszynie i Katowich w Nowy Paradygmat. Zajęcia podnoszą odporność, poprawiają funkcjonowanie całego organizmu, poprawiają ruchomość w stawach, poprawiają kondycje, wzmacniają i harmonizują ciało i umysł
Joga w Katowicach

We wtorki zajęcia jogi w Katowicach, ul. Anioła 2, Nowy Paradygmat, o godz. 15.30. Istnieje możliwość uruchomienia zajęć we wtorki...

Zamknij