Zajęcia, zgrupowania i obozy sportowe odbywają się normalnie. Więcej informacji tutaj.

ZAPRASZAMY na zajęcia jogi do Katowic. Zajęcia odbywają się we wtorki o godz. 9.00 w Nowy Paradygmat przy ul. Anioła 2 oraz w poniedziałki od godz. 16.00 w Sali Baletowej na Pl. Sejmu Śląskiego 2. Joga Katowice to zajęcia prowadzone dla osób początkujących i systematycznie ćwiczących. Zajęcia odbywają się po wcześniejszym zgłoszeniu chęci udziału w zajęciach. Można się również umówić na zajęcia indywidualne. Zajęcia odbywają się w Katowicach na sali przy ul. Anioła 2, w Nowy Paradygmat. oraz na Pl. Sejmu Śląskiego 2, w Sali Baletowej. Joga to tradycyjna gimnastyka dla każdego niezależnie od doświadczenia ruchowego, stanu zdrowia i kondycji fizycznej. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia rekomendowane dla celów profilaktyki zdrowotnej, rehabilitacji oraz w celu wyciszenia umysłu i harmonizowania organizmu, ciała i ducha.

Miejsce zajęć:

Nowy Paradygmat, Katowice, ul. Anioła 2, wtorki o godz. 9.00.

Katowice Miasto Ogrodów, Sala Baletowa, poniedziałki o godz. 16.00.Sala wyposażona w specjalistyczny sprzęt do ćwiczeń jogi!

Joga Katowice to tradycyjna gimnastyka polecana dla osób w każdym wieku. Jest to zestaw łagodnie wykonywanych ćwiczeń relaksujących ciało oraz odblokowujących przepływ energii w kanałach energetycznych.

Joga oparta o zasady gimnastyki zdrowotnej o charakterze rehabilitacyjnym. Ustawienie ciała gwarantujące stabilność i elastyczność powodują, że joga korzystnie wpływa na korektę postawy, a tym samym przynosi ulgę w przypadku bóli kręgosłupa. Joga poprawia także kondycję fizyczną.

Nie wiesz co wybrać?

Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

    Tematyka:
    akupunkturazielarstwojogatai chijoga oczuqigongnarciarstwobhpaudyt energetycznyinne

    Miejsce:
    CieszynUstrońKatowiceChorzówWisłaBielsko-Białaon-lineinne

    Więcej informacji telefonicznieZadzwoń teraz, dopytaj, poznaj terminy i miejsca oraz umów wizytę.