ZAPRASZAMY na zajęcia jogi do Katowic. Zajęcia odbywają się w poniedziałki od godz. 16.00 – 17.00 w Sali Baletowej w Katowice Miasto Ogrodów, na Pl. Sejmu Śląskiego 2. Joga Katowice to zajęcia prowadzone dla osób początkujących i systematycznie ćwiczących. Zajęcia odbywają się po wcześniejszym zgłoszeniu chęci udziału w zajęciach. Można się również umówić na zajęcia indywidualne. Joga to tradycyjna gimnastyka dla każdego niezależnie od doświadczenia ruchowego, stanu zdrowia i kondycji fizycznej. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia rekomendowane dla celów profilaktyki zdrowotnej, rehabilitacji oraz w celu wyciszenia umysłu i harmonizowania organizmu, ciała i ducha.

Miejsce zajęć:

Katowice Miasto Ogrodów, Sala Baletowa, poniedziałki o godz. 16.00 – 17.00. Sala wyposażona w specjalistyczny sprzęt do ćwiczeń jogi!

Joga Katowice to tradycyjna gimnastyka polecana dla osób w każdym wieku. Jest to zestaw łagodnie wykonywanych ćwiczeń relaksujących ciało oraz odblokowujących przepływ energii w kanałach energetycznych.

Joga oparta o zasady gimnastyki zdrowotnej o charakterze rehabilitacyjnym. Ustawienie ciała gwarantujące stabilność i elastyczność powodują, że joga korzystnie wpływa na korektę postawy, a tym samym przynosi ulgę w przypadku bóli kręgosłupa. Joga poprawia także kondycję fizyczną.

[contentblock id=22 img=html.png]

[contentblock id=21 img=html.png]

Zajęcia, zgrupowania i obozy sportowe odbywają się normalnie. Więcej informacji tutaj.

    Tematyka: akupunkturazielarstwojogatai chijoga oczuqigongnarciarstwobhpaudyt energetycznyinne

    Miejsce: CieszynUstrońKatowiceChorzówWisłaBielsko-Białaon-lineinne