Zajęcia, zgrupowania i obozy sportowe odbywają się normalnie. Więcej informacji tutaj.

„Mądry człowiek kopie studnię zanim poczuje pragnienie”

ZAPRASZAMY na warsztaty gotowania według Pięciu Przemian

Korzyści płynące z pożywienia nie da się przecenić. Odżywianie jako forma zapobiegania chorobom nabiera szczególnego znaczenia. Wykorzystanie codziennych posiłków jako profilaktyki zdrowotnej nie wymaga żadnych dodatkowych zabiegów. Dzięki właściwemu odżywianiu zyskujemy możliwość poprawy samopoczucia oraz pozbycia się drobnych dolegliwości, bez konieczności ponoszenia wydatków na leczenie. Nie trzeba też poświęcać czasu na wizyty lekarskie i kuracje.

Zajęcia obemują praktyczne gotowanie według pięciu przemian potraw z przygotowanych produktów. Przeprowadzony zostanie krótki wykład wprowadzający założenia teoretyczne gotowania według pięciu przemian. Część praktyczna odbędzie sie na 3 stanowiskach w nielicznych grupach.Liczba osób ograniczona z uwagi na konieczność zapewnienia dostępu do sprzętu.

Przedstawione zostaną krótko następujące tematy:
• energetyczna natura produktów spożywczych;
• pięć przemian i pięć smaków;
• pięć przemian w różnych porach roku;
• gotowanie w cyklu przemian;
• odżywianie w cyklu przemian w profilaktyce zdrowotnej;

W części teoretycznej przedstawiona będzie prezentacja multimedialna i krótki wykład dotyczący zasad gotowania zgodnie z przemianami.

Na części praktycznej warsztatów gotowania według pięciu przemian uczestnicy zajęć przygotują zgodnie z teoretycznymi podstawami oraz przepisami wybrane potrawy na trzech różnych stanowiskach kulinarnych.

Na zakończenie zajęć przewidziany jest poczęstunek i testowanie przygotowanych potraw, wymiana doświadczeń i refleksji pomiędzy uczestnikami oraz pytania i odpowiedzi.

 

 

Nie wiesz co wybrać?

Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

    Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

    Przeczytaj poprzedni wpis:
    Sylwester z Jogą i Tai chi Qigong

    Zajęcia z jogi i tai chi qigong połączone z powitaniem Nowego 2015 Roku w Czarnorzekach, na północ od Krosna. Przewidziane...

    Zamknij