Zajęcia, zgrupowania i obozy sportowe odbywają się normalnie. Więcej informacji tutaj.

Zapraszam na wycieczki szkolne o charakterze edukacyjnym w góry Beskidów Polskich.  Prowadzimy i organizujemy jedyne w swoim rodzaju wycieczki i warsztaty, których celem jest wypoczynek połączony z edukacją krajoznawczą i przyrodniczą młodzieży szkolnej.

Edukacyjne wycieczki szkolne w Beskidach Polskich to szansa na relaks, zdobycie nowej wiedzy i doładowanie akumulatorów.

Wycieczki w Beskidach charakteryzuje zmienność krajobrazowa związana z aktualnymi warunkami sezonowymi oraz atmosferycznymi. Te same miejsca za każdym razem wyglądają inaczej.

Edukacyjne wycieczki szkolne w Beskidach Polskich – to programy wypoczynkowe wraz z bogatą ofertą edukacyjną polecane dla młodzieży szkolnej i nauczycieli.

Do wycieczki górskiej potrzebny jest  luźny, wygodny strój sportowy, dostosowany do warunków sezonowych i atmosferycznych. Niezbędne jest wygodne górskie obuwie oraz kurtka przeciwdeszczowa.

Nie wiesz co wybrać?

Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

  Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

  Więcej informacji telefonicznieZadzwoń teraz, dopytaj, poznaj terminy i miejsca oraz umów wizytę.
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Tai chi qigong w Ustroniu Jaszowcu

  ZAPRASZAMY na wakacyjne zajęcia z tai chi  qigong do Ustronia Jaszowca. W okresie wakacyjnym zajęcia w przyrodzie. Zajęcia będą kontynuowane...

  Zamknij