ZAPRASZAMY na zajęcia jogi do Ustronia. Zajęcia ruszają od lutego 2021 r. Joga Ustrońh to zajęcia prowadzone dla osób początkujących i systematycznie ćwiczących. Zajęcia odbywają się po wcześniejszym uzgodnieniu terminu, w czwartki o godz. 16.30, Można się również umówić na zajęcia indywidualne. Zajęcia odbywać się będą w Ustroniu na sali przy ul. Daszyńskiego 28, w Miejskim Domu Kultury “Prażakówka”.

Joga to tradycyjna gimnastyka dla każdego niezależnie od doświadczenia ruchowego, stanu zdrowia i kondycji fizycznej. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia rekomendowane dla celów profilaktyki zdrowotnej, rehabilitacji oraz w celu wyciszenia umysłu i harmonizowania organizmu, ciała i ducha.

Miejsce zajęć:

Miejski Dom Kultury “Prażakówka”, Ustroń, ul. Daszyńskiego 28.

Joga Ustroń to tradycyjna gimnastyka polecana dla osób w każdym wieku. Jest to zestaw łagodnie wykonywanych ćwiczeń relaksujących ciało oraz odblokowujących przepływ energii w kanałach energetycznych.

Joga oparta o zasady gimnastyki zdrowotnej o charakterze rehabilitacyjnym. Ustawienie ciała gwarantujące stabilność i elastyczność powodują, że joga korzystnie wpływa na korektę postawy, a tym samym przynosi ulgę w przypadku bóli kręgosłupa. Joga poprawia także kondycję fizyczną.

Nie wiesz co wybrać?

Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zajęcia Klubu Sportowego PZ Wushu.

Zajęcia sportowe w Cieszynie - piątki i Ustroniu - czwartki, które realizujemy jako członek Polskiego Związku Wushu, po umówieniu terminu....

Zamknij