Zajęcia, zgrupowania i obozy sportowe odbywają się normalnie. Więcej informacji tutaj.

ZAPRASZAMY na zajęcia jogi do Ustronia. Zajęcia odbywać się będą w soboty o godz. 18.00. Joga Ustrońh to zajęcia prowadzone dla osób początkujących i systematycznie ćwiczących. Zajęcia odbywają się po zgłoszeniu chęci udziału w zajęciach, w piątki o godz. 7.30 i w soboty o godz. 18.00. Można się również umówić na zajęcia indywidualne. Zajęcia odbywać się będą w Ustroniu na sali przy ul. Daszyńskiego 28, w Miejskim Domu Kultury “Prażakówka”.

Joga to tradycyjna gimnastyka dla każdego niezależnie od doświadczenia ruchowego, stanu zdrowia i kondycji fizycznej. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia rekomendowane dla celów profilaktyki zdrowotnej, rehabilitacji oraz w celu wyciszenia umysłu i harmonizowania organizmu, ciała i ducha.

Miejsce zajęć:

Miejski Dom Kultury “Prażakówka”, Ustroń, ul. Daszyńskiego 28.

Joga Ustroń to tradycyjna gimnastyka polecana dla osób w każdym wieku. Jest to zestaw łagodnie wykonywanych ćwiczeń relaksujących ciało oraz odblokowujących przepływ energii w kanałach energetycznych.

Joga oparta o zasady gimnastyki zdrowotnej o charakterze rehabilitacyjnym. Ustawienie ciała gwarantujące stabilność i elastyczność powodują, że joga korzystnie wpływa na korektę postawy, a tym samym przynosi ulgę w przypadku bóli kręgosłupa. Joga poprawia także kondycję fizyczną.

Nie wiesz co wybrać?

Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

    Tematyka:
    akupunkturazielarstwojogatai chijoga oczuqigongnarciarstwobhpaudyt energetycznyinne

    Miejsce:
    CieszynUstrońKatowiceChorzówWisłaBielsko-Białaon-lineinne

    Więcej informacji telefonicznieZadzwoń teraz, dopytaj, poznaj terminy i miejsca oraz umów wizytę.