ZAPRASZAMY na zajęcia jogi do Ustronia. Zajęcia odbywać się będą w soboty o godz. 18.00. Joga Ustroń to zajęcia prowadzone dla osób początkujących i systematycznie ćwiczących. Zajęcia odbywają się po zgłoszeniu chęci udziału w zajęciach, w piątki o godz. 7.30 – 8.30 i w soboty o godz. 18.00 – 19.00. Można się również umówić na zajęcia indywidualne. Zajęcia odbywać się będą w Ustroniu na sali przy ul. Daszyńskiego 28, w Miejskim Domu Kultury “Prażakówka”.

Dodatkowe zajęcia jogi odbywać się będą w każdy piątek o godz. 18.00 w Sanatorium Uzdrowiskowym Malwa, ul. Szpitalna 45.

Joga to tradycyjna gimnastyka dla każdego niezależnie od doświadczenia ruchowego, stanu zdrowia i kondycji fizycznej. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia rekomendowane dla celów profilaktyki zdrowotnej, rehabilitacji oraz w celu wyciszenia umysłu i harmonizowania organizmu, ciała i ducha.

Miejsce zajęć:

Miejski Dom Kultury “Prażakówka”, Ustroń, ul. Daszyńskiego 28.

Sanatorium Uzdrowiskowe Malwa, ul. Szpitalna 45, Ustroń.

Joga Ustroń to tradycyjna gimnastyka polecana dla osób w każdym wieku. Jest to zestaw łagodnie wykonywanych ćwiczeń relaksujących ciało oraz odblokowujących przepływ energii w kanałach energetycznych.

Joga oparta o zasady gimnastyki zdrowotnej o charakterze rehabilitacyjnym. Ustawienie ciała gwarantujące stabilność i elastyczność powodują, że joga korzystnie wpływa na korektę postawy, a tym samym przynosi ulgę w przypadku bóli kręgosłupa. Joga poprawia także kondycję fizyczną.

[contentblock id=22 img=html.png]

[contentblock id=21 img=html.png]

Zajęcia, zgrupowania i obozy sportowe odbywają się normalnie. Więcej informacji tutaj.

    Tematyka: akupunkturazielarstwojogatai chijoga oczuqigongnarciarstwobhpaudyt energetycznyinne

    Miejsce: CieszynUstrońKatowiceChorzówWisłaBielsko-Białaon-lineinne