Zajęcia z tai chi qigong dla seniorów

Zapraszam na bezpłatne zajęcia z tai chi qigong do MDK “Południe” w Katowicach Murcki, ul. Kołodzieja 42, w czwartki w godzinach 17.00-19.00. Zajęcia prowadzone są w ramach projektu  “Klub tylko dla seniora”. Niemniej jednak zapraszam również osoby, które nie kwalifikują się na bezpłatne zajęcia za symboliczną opłatę 10,00 zł miesięcznie płatne z góry lub 12.00 zł za zajęcia jednorazowe.  Zajęcia z tai chi qigong dla seniorów to ruch, który pomoże przy wielu problemach zdrowotnych. Zajęcia realizowane są w ramach projektu unijnego przez Śląski Zarząd Wojewódzki Polskiego Ko0mitetu Pomocy Społecznej w Katowicach we współpracy z Miejskim Domem Kultury “Południe” w Katowicach Murcki.

Zajęcia prowadzone są w małych grupach. Liczba miejsc ograniczona. Konieczne wcześniejsze zgłoszenia i rezerwacja terminu zajęć.

Na nowe zajęcia z tai chi qigong dla seniorów zapraszamy w każdy czwartek od lipca do listopada, w godzinach 17.00-19.00, po uprzednim zgłoszeniu.

Do zajęć potrzebny jest luźny sportowy strój i miękkie, wygodne obuwie.

Nie wiesz co wybrać?

Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

 

Dolegliwości: , , ,

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Aktualności > Zajęcia z tai chi qigong dla seniorów

Przeczytaj poprzedni wpis:
received_445969852856629
Spotkanie z tai chi qigong

Zapraszam na bezpłatne spotkanie z tai chi qigong do filii nr 30 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach, ul. Rybnicka 11. Wykład...

Zamknij