Sylwester z Naturą, z jogą i tai chi qigong

Zajęcia organizuje Ośrodek Wczasów Zdrowotnych, Rudawka Rymanowska 6; Szczegółowe informacje o Ośrodku na stronie internetowej http://www.rudawka.pl

Konieczne zapisy: Noclegi w pokojach wieloosobowych:biuro@rudawka.pl oraz tel. 13 435 90 27 lub tel. 606 560 850;

Termin: od 30 grudnia 2015 r. do 8 stycznia 2016 r.
Możliwość przyjazdu na dowolną liczbę dni w podanym wyżej terminie. Wolne miejsca są jeszcze od 2.01.2016 r.

Dla chętnych przewidziane są również zajęcia z zielarstwa: wykłady i wycieczki przyrodniczo-zielarskie połączone ze zbiorem zamkniętych pączków drzew i krzewów czyli gemmoterapia.

Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, w zależności od warunków śniegowych, możliwość uprawiania narciarstwa zjazdowego, biegowego i skitourowego. W pobliżu Ośrodek Sportów Zimowych KiczeraSki w Puławach Górnych. Dla uczestników korzystne zniżki. W przypadku braku śniegu wycieczki rowerowe, jazda konna, kąpiele w ciepłych źródłach i inne niespodzianki.
W pobliżu malowniczy kamieniołom z przepływającą u podnóża rzeką o górskim charakterze. Dla chętnych możliwość kąpieli.

Dla chętnych możliwość zorganizowania zajęć z jogi oczu. Dodatkowo możliwość wykupienia masaży oraz zabiegów z aurikuloterapii.

Joga w godz. 9.00-10.00 oraz 18.00-19.00;
Tai chi qigong w godz. 8.00-9.00 oraz 19.00-20.00

Wyżywienie: Na miejscu Agrofarma i kuchnia ekologiczna w Barze Regionalnym – tradycyjna kuchnia regionalna. Testowanie regionalnych produktów: produkty bezpośrednio od producentów!
Cena noclegów w zależności od warunków: do uzgodnienia z organizatorem.

Sylwester z Naturą, z jogą i tai chi qigong to zajęcia przeznaczone zarówno dla początkujących jak i systematycznie ćwiczących.

Tai chi Qigong to tradycyjna gimnastyka chińska dla każdego niezależznie od doświadczenia ruchowego, stanu zdrowia i kondycji fizycznej. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zajęcia rekomendowane dla celów profilaktyki zdrowotnej, rehabilitacji oraz w celu poprawy kondycji fizycznej.

Sylwester Naturą, z jogą i tai chi qigong – to zestawy ćwiczeń polecanych dla osób w każdym wieku. Jest to zestaw łagodnie wykonywanych ćwiczeń relaksujących ciało oraz odblokowujących przepływ energii w kanałach energetycznych.

Tai chi to sztuka walki oparta o zasady starochińskiej gimnastyki zdrowotnej.Ustawienie ciała gwarantujące stabilność i elastyczność powodują, że tai chi korzystnie wpływa na korektę postawy, a tym samym przynosi ulgę w przypadku bóli kręgosłupa. Tai chi poprawia także kondycję fizyczną.
Do zajęć z jogi potrzebna jest mata i pasek do jogi oraz luźny, wygodny strój sportowy. Jogę ćwiczymy boso.
Do zajęć z tai chi qigong potrzebny jest luźny sportowy strój oraz miękkie, wygodne obuwie.

Teren Beskidu Niskiego to teren górski. Na wycieczki i zwiedzanie okolicy konieczne jest górskie wyposażenie. Buty do chodzenia po górach w warunkach zimowych, ciepła odzież, nieprzemakalna kurtka.

Liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji po zapisaniu się na spotkanie z jogą, tai chi qigong i zielarstwem.

Nie wiesz co wybrać?

Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

 

Dolegliwości: , , ,

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Akupunktura > Sylwester z Naturą, z jogą i tai chi qigong

Przeczytaj poprzedni wpis:
tai chi3
Joga i Tai chi Qigong w Katowicach Murcki

  ZAPRASZAMY na zajęcia z jogi i tai chi qigong  w Katowicach Murcki do Miejskiego Domu Kultury "Południe", ul. Kołodzieja...

Zamknij