Spotkanie z tai chi qigong

Zapraszam na bezpłatne spotkanie z tai chi qigong do filii nr 30 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach, ul. Rybnicka 11.

Wykład na temat “Qigong dla zdrowia i długowieczności”, który planowany jest 26 czerwca 2019 r. o godzinie 17.00 będzie inspiracją do podjęcia kroków w kierunku zdrowego stylu życia uwzględniającego ruch jako jeden z ważniejszych elementów dbałości o zdrowie. Spotkanie z tai chi qigong to wykład z elementami ruchowymi, które pomagają przy wielu problemach zdrowotnych. Spotkanie ma charakter informacyjny.  W zajęciach z tai chi qigong można wziąć udział również w okresie wakacyjnym po zgłoszeniu chęci uczestnictwa. Zajęcia z tai chi qigong prowadzone są w małych grupach. Liczba miejsc ograniczona. Konieczne wcześniejsze zgłoszenia i rezerwacja terminu zajęć.

Na spotkanie z tai chi qigong zapraszamy w środę 26 czerwca 2019 r. o godzinie 17.00.

Z uwagi na planowane ćwiczenia o charakterze pokazowym z udziałem uczestników spotkania potrzebny będzie luźny sportowy strój i miękkie, wygodne obuwie.

Nie wiesz co wybrać?

Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

 

Dolegliwości: , , ,

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Archiwum > Spotkanie z tai chi qigong

Przeczytaj poprzedni wpis:
seniorzy_mops_taichi
Zajęcia z tai chi qigong dla seniorów

Zapraszam na bezpłatne spotkanie z tai chi qigong do MDK Bogucice-Zawodnie 10 kwietnia 2019 r.  Zajęcia z tai chi qigong dla...

Zamknij