Aktywne wakacje z tai chi qigong i zielarstwem

W wakacje, w miesiącach lipiec-wraesień zmieniony został harmonogram stałych zajęć. Aktywne wakacje z tai chi qigong i zielarstwem to ruch na powietrzu. Zatem planowane są nowe zajęcia w MDK “Południe” w Katowicach Murcki, gdzie zajęcia odbywają się na zewnątrz w parku. W przypadku złych warunków atmosferycznych do dyspozycji mamy też salę w MDK “Południe”.

Na zajęcia do MDK “Południe” w Katowicach Murcki zapraszamy w czwartki na tai chi qigong w godz. 17.00-19.00; Zajęcia sa bezpłatne dla osób 60+. Zapraszam wszystkich chętnych. Promocyjna cena zajęć 10.00 zł za miesiąc za zajęcia płatne z góry lub 12,00 zł za jednorazowe zajęcia.

W trakcie zajęć ćwiczymy też shangri-la i jogę oczu.

Na aktywne wakacje z tai chi qigong i zielarstwem zapraszamy również na zajęcia z tai chi qigong i tai chi z kijem do Klubu Wysokogórskiego w Katowicach, ul. 3 Maja 11.

Poniedziałki i środy :

tai chi qigong w godz. 15.30-16.30;

 

Zajęcia w Ustroniu Jaszowcu:

wycieczki przyrodnicze w soboty godz. 10.00-14.00;

wycieczki zielarskie od piątku do niedzieli w godz. 10.00-17.00;

tai chi qigong w soboty i niedziele w godz. 17.00-18.00 nad Wisłą przy moście. Konieczne zgłoszenia chęci udziału w zajęciach z uwagi na możliwość odwołania zajęć z powodu warunków atmosferycznych.

Organizatorem zajęć jest Fundacja “Rój”.

Terminy zajęć w zakładce Oferta

 

Nie wiesz co wybrać?

Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.

Opisz swoje potrzeby, a otrzymasz odpowiedź najlepiej dopasowanych dla siebie rozwiązań.

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

 

Dolegliwości: , , ,

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz

Podane dane będą przetwarzane w wymienionym celu zgodnie z Polityką Prywatności.

Archiwum > Aktywne wakacje z tai chi qigong i zielarstwem

Przeczytaj poprzedni wpis:
krwawnik
Wycieczki zielarskie w Ustroniu Jaszowcu

Zapraszamy na systematycznie odbywające się wycieczki zielarskie w Ustroniu Jaszowcu. Nauką rozpoznawania gatunków roślin leczniczych i odróżniania tych właściwych od...

Zamknij